Veteriner Kliniğimiz 7/24 365 Gün Açıktır.


  İletişim : (0212) 225 7675 - (0535) 610 20 90 Facebook Sayfamız  Instagram Sayfamız  Youtube

Nöbetçi Veteriner – Acil Veteriner

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 4. Maddesinin (a) bendinde yazıldığı üzere “Bütün hayvanlar eşit doğar ve bu Kanun hükümleri çerçevesinde yaşama hakkına sahiptir.”

Hayvan sevgimizden ve bu yasadan yola çıktık. Çizmeli Kedi Veteriner Kliniği olarak, 7 gün 24 saat, hizmet vermek için nöbetçi veteriner olarak yanınızdayız.

Ne yazık ki sevimli dostlarımız insanlar gibi istedikleri her an sağlık hizmetini alamıyorlar. Genellikle klinikler mesai saatleri dışında ve hafta sonları kapalı olduğu için, olumsuzluklar yaşanabiliyor. Hastalık beklemiyor. Bazen Acil Veteriner ihtiyacı oluşan, kazalar da olabiliyor. Hatta bazı hayvan sever aktivistler “Zorunlu Nöbetçi Veteriner” hizmetinin yasalaşması için çaba gösteriyorlar. Hayvanlar insanlar gibi konuşarak dertlerini anlatamadığı için de, nöbetçi veteriner hayat kurtarabiliyor.

Bir olumsuzluk yaşayıp, nöbetçi veteriner aradığınızda, ve gittiğinizde, alacağınız sağlık hizmetinin eksiksiz, teknolojik olarak ekipmanın gelişmiş olmasını beklersiniz. Deneyimli hekimlerimiz ve gelişmiş cihazlarımızla 365 gün boyunca, gece gündüz, hiç kapanmadan, minik dostlarımızın  hizmetindeyiz.

Radyoloji Ünitemiz çağın son teknolojisine sahip, cihazlarla yenilenmiştir. Bilgisayarlı Röntgen makinemiz; (FUJI CR) %60 oranlarında daha az radyasyon etkisine maruz bırakarak çalışmaktadır. Ayrıca hasta sahibi röntgen filmi taşıma ve saklama gibi zahmetlerden kurtarmış bulunmaktayız. Röntgen görüntülreni CD veya DVD verilebilmekte, cep telefonuna aktarılabilmekte veya görüntü eposta ile de gönderilebilmektedir. Isıtma, soğutma, aspirasyon, oksijenizasyon, morg, enfekte atık ve havalandırma gibi sistemler de kliniğimizde profesyonel biçimde uygulanmaktadır.

İnsanlarda da kullanılan gaz yöntemi ile anestezi işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Böylece hastalarımız anestezi işlemini sorunsuz ve güvenli ve en az yan etkiyle atlatmaktadır. İşlemler sonrası rahat ve güvenli Yoğun Bakım Kabinlerimiz de onları beklemektedir.

IDEX Catalist One Biyokimyasal Analiz Cihazımız ile ve Idexx güvencesi ile kesin sonuçlarla, biyokimyasal kan analiz sonuçları elde edilmektedir. Tek tahlil ile 25 ayrı parametreyi inceleyebilir, sonuçları 15 dakikada alabiliriz. Böylece hem hızlı sonuçlar alarak hızlı teşhis ve müdahale şansı doğar, hem de birden fazla işlemlerle hasta yorulmaz.

Yeri geldiğinde kendimizden daha çok düşündüğümüz dostlarımız için alacağınız sağlık hizmetinin nöbetçi veteriner kliniğinde de olmasını istersiniz.

Sunduğumuz:

·         Bilgisayarlı Röntgen – CR

·         Doğum ve Reprodüksiyon

·         Doppler Ultrason

·         Fizyoterapi

·         K-Laser Terapi

·         Laboratuvar Hizmetleri

·         Alerji Testi

·         Hormon Paneli

·         Kan Biyokimya

·         Parazit Kontrolü

·         Mikroskobik Tanı

·         İdrar Tahlili

·         Viral Hastalık Tanısı

·         Kemoterapi

·         Check – Up

·         Hemogram

·         Detaylı Muayene

.         Tomoğrafi

·         Yatar Hasta

·         Genel Cerrahi

.        Uygun Diyet Programı

·         Yoğun Bakım

·         Dijital Röntgen (FCR)

·         Kedi ve Köpekte Emar – Mr (Manyetik Rezonans)

·         Ağız ve Diş Sağlığı

.        Koruyucu Hekimlik ve Aşılama

.        Mikroçip İmplantasyon

hizmetleri ile bir nöbetçi veterinerden almak isteyebileceğiniz tüm işlemleri hızla yerine getirmekteyiz.

Özellikle Şişli Nöbetçi Veteriner kliniği arayanlar, çok kısa sürede bize ulaşarak hemen müdahale edilmesini sağlayabilirler. Şişli bölgesinden bir çok hastamızı tedavi edip, sonraki kontrollerini de sağlayarak mutluluğumuzu pekiştirdik.

Mecidiyeköy Nöbetçi Veteriner arayan hastalarımız da, yine hızla bize ulaşarak, gecikmiş bir müdahalenin yaratacağı sorunları bertaraf edebilirler.

Kendi veteriner hekiminize ulaşamayıp, nöbetçi veteriner aramak gerçekten sıkıcı bir durumdur. Tanıdığınız ve sizi de tanıyan bir hekime en çok ihtiyaç duyduğunuz bu anda aklınızdaki tüm soru ve sorunlardan sizi kurtaracak deneyimli kadromuzla yanınızdayız. Gerektiğinde kendi veteriner hekiminizle de iletişime geçip, konsültasyona giderek, minik dostumuzuna en iyi hizmeti vermek için gereken her şey yapılır. Eksiksiz teknolojik cihazlarımız ile de bir nöbetçi veterinerden aradığınız hizmeti çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kliniğimiz, kendi bünyesinde biyokimya, hematoloji, idrar, hormon gibi testlerin yapıldığı, tam otomatik cihazlarla sonuçların alındığı laboratuvara sahiptir. Dünyadaki son bilimsel gelişmeler takip edilerek, en gelişmiş teknolojik sağlık ürünleriyle hizmet verilmektedir.

Tümör tedavisi için, azot tedavi ünitemiz, sunduğu operasyonsuz iyileşme alternatifiyle çok kısa sürede olumlu sonuçlara ulaşmamızı sağlamaktadır.

Fizik tedavi ve yara iyileşmelerini hızlandıran, son teknoloji lazer cihazımız bulunmaktadır. Bu yenilikçi tedavi yöntemiyle; termal olmayan fotonlar vücuda uygulanır. Yaralı hücreler bunları emer. Böylece uyarılan hücrelerin metabolizmaları uyarılarak, hızlanır. Artan dolaşım sayesinde, enflamasyon azalır, iyileşme artar. Tedavinin yanı sıra, kısa sürede, rahatlama da sağlar.

Diş ünitemiz de minik dostlarımızın diş problemlerini iyileştirmek için, mevcuttur.

Tüm bu yöntemler ve ekipmanlarımız ile 7 / 24 açık Nöbetçi Veteriner kliniğimiz hizmetinizdedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir