Veteriner Kliniğimiz 7/24 365 Gün Açıktır.


  İletişim : (0212) 225 7675 - (0535) 610 20 90 Facebook Sayfamız  Instagram Sayfamız  Youtube

Hayvanlar İnsanlara Muhtaçtır

Dünya’yı hayvanlarla paylaşıyoruz. Birlikte aynı ortamda yaşıyor ve besleniyoruz. Genel olarak baktığımız zaman onlar bize, bizler de onlara muhtacız. Hayvanlar derslerini anlatamazlar. Çünkü hayvanlar konuşamaz ve kendilerini ifade edemezler. Bu sebeple de insanlara muhtaçlardır. İnsanların hayvanlara merhamet göstermesi çok önemlidir. Biz insanlar nasıl ki doktora ihtiyaç duyuyorsak hayvanlar da veterinere ihtiyaç duymaktadırlar. Hayvanlar da bizler gibi hasta olmakta, yaralanmakta ve acı çekmektedirler. Bu sebeple de onlara yardım etmemiz çok önemlidir.

Eğer bir hayvanın veterinere muhtaç olduğunu görürsek onu en yakın veteriner kliniğine götürmeli ve ihtiyaçlarını giderim problemler müdahale edilmesini sağlamalıyız. Aksi halde vicdansız olmuş oluruz. Bir hayvanın geç saatlerde veteriner hekime muhtaç olduğunu görürsek ne yapmamız gerekiyor? Bu durumda sakin olmalıyız ve teknolojiden yardım almalıyız. Öncelikle interneti kullanmalı ve en yakınımızdaki veteriner kliniğine ulaşmalıyız. Örneğin; 24 saat açık veteriner, açık veteriner, 7/24 veteriner, 7 24 veteriner, 7 24 saat veteriner, 24 saat açık veteriner ve nöbetçi veteriner gibi kelimeleri kullanarak hızlı bir şekilde veteriner hekime ulaşabiliriz. Ayrıca yakınımızdaki veteriner klinikleri bulmak için de konumumuzu yazmamız faydalı olacaktır. Örneğin; 24 saat açık veteriner İstanbul, 24 saat açık veteriner İstanbul Avrupa yakası, Beşiktaş veteriner, Beyoğlu veteriner, cihangir veteriner gibi konum belirten kelimelerle en yakınımızda bulunan veteriner hekime ulaşabiliriz.

Hayvanlara karşı merhamet besleyenler insanlara da merhametli olacaktır. Bu sebeple de insanların hayvanlara merhamet göstermesi gerekmektedir. Hayvanlara yakın olmalı ve onlara karşı art niyetli olmamalıyız. Çünkü hayvanlar masumdurlar ve zararsızdırlar. Bu sebeple bizler de hayvanlara karşı nazik davranmalı ve onlara bilerek ve isteyerek zarar vermemeliyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir