Veteriner Kliniğimiz 7/24 365 Gün Açıktır.


  İletişim : (0212) 225 7675 - (0535) 610 20 90 Facebook Sayfamız  Instagram Sayfamız  Youtube

Çizmeli Kedi Veteriner Kliniği Olarak Üstün Teknolojimizle Hizmet Veriyoruz!

Kliniğimiz, kendi bünyesinde biyokimya, hematoloji, idrar, hormon gibi testlerin yapıldığı, tam otomatik cihazlarla sonuçların alındığı laboratuvarımızda, teknolojinin en son ürünleri kullanılmaktadır. Dünyadaki son bilimsel gelişmeler takip edilerek, en gelişmiş teknolojik sağlık ürünleriyle hizmet verilmektedir.

Viral hastalıkların teşhisi için gerekli hızlı kitler, hayat kurtarıcı oluyorlar. Ayrıca tüm bu süreçlerde bütün odalarımız sterilizasyonu kolayca yapılabilecek şekilde inşa edilmiş, hastalarımızın rahatlığı ve konforu için tasarlanmıştır.
Radyoloji ünitesi; çağımızın son teknolojisine sahip, yeni makinelerimiz ile kurulmuştur. Bilgisayarlı röntgen (Fuji CR) makinemiz sayesinde hastalarımıza, hak ettikleri en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Ultrason ve dopler aletlerimiz de hastalarımızın hizmetindedir.
Isıtma, soğutma, aspirasyon, oksijenizasyon, morg, enfekte atık ve havalandırma gibi sistemler de kliniğimizde profesyonel biçimde uygulanmaktadır.
Ameliyathane birimi içerisinde bulunan yoğun bakım ünitelerimizde; hastalarımızın EKG׳sını, tansiyonunu, vücut ısısını ve buna benzer gerekli bütün veriyi bildiren hasta başı takip monitörleri ve oksijenizasyon sistemlerimiz hizmete hazır beklemekteyoğun bakımlar_1825dir.
Ayrıca, genel ve lokal anestezi altında, bütün ağır operasyonların, yüksek standartlarda,  yapılabilmesi için tasarlanan, son teknoloji ile donatılmış ameliyathanelerimiz bulunmaktadır. Gaz anestezisi yöntemiyle operasyonların, en güvenli şekilde yapılabilmesi, risklerin en aza indirilebilmesi için gerekli alt yapımız hazırlanmıştır. Operasyon esnasında hasta başı monitörüyle hastamızın durumu sürekli kontrol edilebilmektedir. Operasyon sonrası, hastalarımızın anesteziden daha rahat ve güvenli çıkabilmesi için Yoğun Bakım Kabinlerimiz hazır beklemektedir. Oksijenizasyonla rahat ve konforlu uyanmaları için oksijen cihazlarımız, her daim hazırdır.
Fizik tedavi ve yara iyileşmelerini hızlandıran, son teknoloji lazer cihazımızla hizmet vermekteyiz.
Tümör tedavisi için, azot tedavi ünitemiz, sunduğu operasyonsuz iyileşme alternatifiyle çok kısa sürede çok olumlu sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor.
Onların da dişleri var. Diş ünitemiz, son teknoloji teşkilatıyla, her türlü diş problemine müdahale etmeye yetecek kapsamdadır.
 
 
Hayatımızın bir aşamasında bir tercih yaptık. Tercihimizi onlardan yana kullandık. Biz, o canlar için, elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Herşey onlar için…