Veteriner Kliniğimiz 7/24 365 Gün Açıktır.


  İletişim : (0212) 225 7675 - (0535) 610 20 90 Facebook Sayfamız  Instagram Sayfamız  Youtube

Acil Veteriner Kliniği Bulmak

Bazı durumlarda acil bir şekilde veteriner kliniği bulmamız gerekebilir. Sokak hayvanları genel olarak bazı insanların bilinçsiz davranışları sebebi ile hayvanlar yaralanmakta ve zarar görmektedirler. Bazen de sokak içlerinde bilinçsiz bir hızla hareket eden araçların çarpması sonucunda hayvanlar yararlanabilmektedirler. Bu tip durumlarda ise acil veteriner kliniği bulmamız gerekebiliriz.

Acil veteriner kliniği bulmak için çevremiz yetersiz kalabilir. Çünkü herkes bir veteriner hekim tanımıyor olabilir. Çünkü hayvanlara uzak bir şekilde yetiştiğimizden dolayı hayvanların rahatsızlıklarını ve sorunlarını çözen veteriner hekime de uzak bir yaşantımız oluyor. Bu sebeple de bu tip durumlarda tanıdık bir veteriner bulma ihtimalimiz çok düşüktür. Durum böyle olunca da internetten yani arama motorlarından yardım almamız gerekiyor. Hemen arama motoruna; 24 saat açık veteriner, açık veteriner, 7/24 veteriner, 7 24 veteriner, 7 24 açık veteriner, nöbetçi veteriner, acil veteriner gibi kelimeleri yazarak 7 24 hizmet veren bir veteriner kliniğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca konumunuzla ilgili bir kelimeyi de aramanıza eklemiz çok önemlidir. Örneğin; 24 saat açık veteriner İstanbul Avrupa yakası, acil veteriner İstanbul, nöbetçi veteriner İstanbul, Beşiktaş veteriner, Beyoğlu veteriner veya cihangir veteriner gibi kelimeleri de aramamıza eklersek eğer en yakınımızdaki veteriner hekime de ulaşmış oluruz.

Hızlı bir şekilde müdahale hayvanların hayatlarını kurtaracaktır. Bu sebeple muhtaç olan hayvanı hemen bir veteriner hekime götürmeli ve müdahale vaktini hızlandırmalıyız.  Bu bizim hayvanlara karşı duyarlı olduğumuzun bir göstergesidir. Onlara iyi davranalım ve onlara yardım edelim. Çünkü hayvanlar insanların yardımı olmadan bazı problemleri gideremezler ve acı çekerler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir