Veteriner Kliniğimiz 7/24 365 Gün Açıktır.


  İletişim : (0212) 225 7675 - (0535) 610 20 90 Facebook Sayfamız  Instagram Sayfamız  Youtube

Acil Veteriner Hizmeti

Yaşadığımız sürece;  her zaman, beklenmeyen, istenmeyen, hazırlıklı olmadığımız kazaların başımıza gelmesi maalesef mümkün. Bu istenmeyen durumlarda karşılaşacağımız sağlıkla ilgili sorunlarda, müdahalenin gecikmeden yapılması, çok önemlidir. Böyle durumlarda acil müdahale hayat kurtarıcı olabilir.

lazer
igne yutan  
Kliniğimizde acil durumlarda, müdahale edebilmek için bütün ekibimiz 24 saat sürekli hazırlıklı olaraigne yutan rontk beklemektedir. Acil bir durumda gelen hastamız zaman kaybetmeden bakıma alınır. Bekletilmeden, öncelikli olarak, gerekli tedavisi hemen başlatılır. Konusunda tecrübeli altı veteriner hekim ve dört yardımcı personelimizle eksiksiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bu kapsamda teknolojik olarak da, minik dostlarımıza eksiksiz bir hizmet sunabilmek için her türlü hazırlığımız mevcuttur.
yoğun bakımlar_1825
iğneige kedi anestezi
Kazalarda en çok ihtiyaç duyulan şeylerin başında, vücudun ihtiyacı olan oksijen gelir.  Bu duruma müdahale edebilmek için yoğun bakım kabinlerimiz tam teçhizatlı olarak sürekli hizmete hazırdır.
Bilgisayarlı röntgen, ultrason dopler gibi teknolojinin sunduğu son imkanlarla gerekli bütün müdahaleler anında yapılabilir.
Son derece gelişmiş tahlil cihazlarımızla, anında gerekli tahlilleri yapılıp, tedavi sürecine katkıda bulunur.
Lazer tedavi ünitesi ile, travmalarda, yaralarda iyileşme süreci hızlandırılarak, daha çabuk sağlığına kavuşması sağlanır.

Kliniğimize gelen bu minik çocuk yanlışlıkla bir dikiş iğnesi yutmuş. İğne de boğazına saplanmış. Hemen tespitini yapıp, igneyi çıkardık. Bir felaketten döndük. Şimdi sağlıkla koşup oynayabiliyor.